Sociālā atbildība

Domus Angāri ir sociāli atbildīgs uzņēmums – katru mēnesi palīdzam vairākām ģimenēm visā Latvijā. Palīdzības mērķis ir dažāds – remonta veikšanai, pārtikas iegādei, skolas lietu un datoru iegādei un dažādos citos veidos, kas palīdz uzlabot Latvijas mazturīgo ģimeņu dzīvi, ikdienu un apstākļus. Labajos darbos aicinām iesaistīties arī sadarbības partnerus, kolēģus, lai kopā padarītu Latviju labāku un gūtu gandarījumu un sirds siltumu par paveikto!
sociala-atbildiba-apkures-katls

Palīdzība ar apkures katla iegādi daudzbērnu ģimenē

Šoreiz palīdzējām gaišas un mīlestības pilnas sievietes – Ivitas Krevicas ģimenei, kura esot mamma četrām atvasītēm, devusi mājās un ģimeni vēl trīs īpašiem bērniem, kuriem nepieciešama uzmanība, speciāla aprūpe un regulāra rehabilitācija.

Ģimene dzīvo Mālupes pagastā – lielā mājā ar patiesi iespaidīgu vēsturi, taču tai regulāri nepieciešams remonts un uzlabošanas darbi. Lai šo lielo māju apkurinātu un padarītu to tikpat siltu un mīlestības pilnu, kāda ir ģimenes sirds, nācās kurināt 7 krāsnis.

Esam spējuši saziedzot 4000 EUR apkures katla iegādei

Labajos darbos aicinām iesaistīties arī sadarbības partnerus, kolēģus, lai kopā padarītu Latviju labāku un gūtu gandarījumu un sirds siltumu par paveikto!

Croffle Photo Collage

Palīdzība Piņķos ar remontu, mēbelēm un datoriem skolniekiem

Iespēja palīdzēt ir mūsu bagātība.

Pirms kāda laika atsaucāmies uz palīdzības saucieniem, sagādājot tik ļoti nepieciešamās mēbeles un pārtiku daudzbērnu ģimenei Piņķos.

Nogādājot ziedojumus ģimenei nespējām palikt vienaldzīgi.

Mājoklis, kur dzīvo ģimene, nebija labākajā stāvoklī, tāpēc nolēmām, ka bērnu istaba ir jāizremontē, lai padarītu Latviju par diviem bērniem laimīgāku.

Istabu izremontējām, iekārtojām arī ar mēbelēm un sagādājām bērniem arī datorus un planšetes.