Vakances

Jumtu darbu projekta vadītājs

Jumtu darbu projekta vadītājs

Uzņēmumam augot un attīstoties aicinām pievienoties komandā jumtu darbu projektu vadītāju. Uzskatām, ka laba komanda ir viens no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatprincipiem. Tādēļ, ja esi ambiciozs un vēlies stabilitāti un izaugsmi – pievienojies!
Tehniskais direktors

Tehniskais direktors

Uzņēmumam augot un attīstoties aicinām pievienoties komandā tehnisko direktoru. Uzskatām, ka laba komanda ir viens no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatprincipiem. Tādēļ, ja esi ambiciozs un vēlies stabilitāti un izaugsmi – pievienojies!
Būvniecības projektu vadītājs

Būvniecības projektu vadītājs

Uzņēmumam augot un attīstoties aicinām pievienoties komandā būvniecības projektu vaditāju. Uzskatām, ka laba komanda ir viens no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatprincipiem. Tādēļ, ja esi ambiciozs un vēlies stabilitāti un izaugsmi – pievienojies! Mums ir lieli plāni!
Montāžnieks – garāžu un angāru montāžas darbiem

Montāžnieks - garāžu un angāru montāžas darbiem

Uzņēmumam augot un attīstoties aicinām pievienoties komandā montāžniekus - garāžu un angāru montāžas darbiem. . Uzskatām, ka laba komanda ir viens no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatprincipiem. Tādēļ, ja esi ambiciozs un vēlies stabilitāti un izaugsmi – pievienojies!
Betonēšanas darbu vadītājs

Betonēšanas darbu vadītājs

Ja skaidri apzinies, ka betonēšana ir viens no uzdevumiem, kurš var šķist viegli izpildāms, taču darba procesā ir daudz specifisku nianšu – iespējams mēs tieši Tevi gaidām savā komandā.
Būvdarbu vadītājs

Būvdarbu vadītājs

Uzņēmumam augot un attīstoties aicinām pievienoties komandā būvdarbu vadītāju ar sertifikātu. Uzskatām, ka laba komanda ir viens no uzņēmuma veiksmīgas attīstības pamatprincipiem. Tādēļ, ja esi ambiciozs un vēlies stabilitāti un izaugsmi – pievienojies! Mums ir lieli plāni!