Bruģēšana

Bruģis ir dabai draudzīgs materiāls, tas ir izturīgs, viegli kopjams un padarīs jebkuras mājas pagalmu krietni pievilcīgāku. Domus Angāri komanda gadu laikā ir uzkrājusi pieredzi un zināšanas, tāpēc atradīs piemērotāko risinājumu, izvēloties atbilstošāko bruģa formu, materiālu un krāsu. Turklāt, nepieciešamības gadījumā, izveidosim skaistu bruģakmens rakstu un apzaļumosim teritoriju.

Par Bruģēšanu

Izvēloties Domus Angāri pakalpojumus, garantējam, ka bruģēšanas darbi tiks veikti kvalitatīvi, precīzi un ātri, radot sakoptu vidi pie Jūsu mājas, publiskās vietās un citos objektos. Mūsu uzņēmums vairāku gadu gaitā ir uzkrājis pieredzi šajā jomā, tādēļ varat būt pārliecināti, ka bruģēšanas izmaksas pilnībā attaisnosies un iegūtais rezultāts Jūs priecēs daudzus gadus! Domus Angāri izmantotā bruģēšanas tehnoloģija nodrošinās to, lai bruģis saglabātu savu izskatu un īpašības pēc iespējas ilgāk, neveidojot iesēdumus, un, nemainot formu, kā arī, netiek pieļauta zāles augšana bruģa starpās.

Kas jāņem vērā, izvēloties bruģēšanas materiālu, un, plānojot izmaksas?

Ja vēlaties labiekārtot piemājas vai kādu citu teritoriju, bruģēšana ir neatņemama šo darbu sastāvdaļa gandrīz visās situācijās. Šis ir unikāls risinājums, kuru vērts izmantot. Taču nedrīkst, aizmirst, ka bruģa veidu mūsdienās ir daudz, un, lai iegūtu tādu rezultātu, kādu vēlaties, materiāls, forma, izmērs un krāsa jāizvēlas rūpīgi. Turklāt jālūko, lai izvēlētais bruģis saskanētu ar apkārtnes ainavu un objektiem tajā, piemēram, dārzu, māju u.c. objektiem. Visam kopā jāveido vienota kompozīcija.

Pateicoties plašajam bruģa sortimentam, iespējami dažādi risinājumi – bruģa ieklāšana nav tikai veids, kā panākt, lai virsma būtu līdzena, ar to arī iespējams “spēlēties”, veidojot dažādus rakstus, kombinēt krāsas, materiālus un radoši izpausties, protams, ņemot vērā arī to, vai iecerētais risinājums ir praktisks un estētiski izskatās.

Pirmais solis ceļā uz skaistu bruģi – jānoskaidro, kāds ir bruģējamās platības lietošanas nolūks? Tie var būt dažādi – atpūtas laukums bērniem, mājas piebraucamais ceļš, industriālo teritoriju piebraucamais ceļš, pa kuru pārvietosies smagie auto utt. Kādēļ tas ir svarīgi? Jo izmantošanas mērķis ietekmē gan to, kādas formas un materiāla bruģi izvēlēties, gan arī to, kādas būs bruģa ieklāšanas izmaksas. Protams, bruģēšanas cena atkarīga arī no izvēlētā uzņēmuma, kas šos darbus veic.
Lai izveidotu pilnvērtīgu projektu Jūsu pakalpojuma izpildīšanai, nepieciešams saprast, kādi papildus darbi būs jāveic. Piemēram, jāparedz, kāds būs ūdensvadu, kanalizācijas un lietus novadīšanas sistēmas izkārtojums. Tāpat jāņem vērā arī, vai būs nepieciešami citi tīkli, kas varētu atrasties zem bruģa – zvans pie vārtiem u.c. Bruģēšanas darbu cenas veido dažādas detaļas, jo precīzus pakalpojumus iespējams sniegt tikai tad, ja ņemti vērā visi aspekti.

Domus Angāri pieredzējušie speciālisti palīdzēs piemeklēt tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošo risinājumu, kā arī nepieciešamības gadījumā veiks teritorijas apzaļumošanu. Lai sagatavotos darbu veikšanai un aprēķinu bruģa ieklāšanas cenu, mūsu meistari dosies uz objektu, lai veiktu precīzus mērījumus un izvērtētu citus vērā ņemamus faktorus.

Nosūtīt aģentam ziņojumu