Vārti

Vārti ir mūsdienīgs un drošs risinājums tiem, kas novērtē kvalitāti un komfortu ne tikai savā mājoklī, bet arī industriālajās teritorijās, rūpnīcās, noliktavās u.c. Domus Angāri piedāvā paceļamos garāžu vārtus, kas lieliski iederēsies privātmājās. Tāpat piedāvājumā ir arī bīdāmie un veramie teritoriju vārti un roboti vai stikloti vārti industriālajām ēkām. Mūsu ražotie vārti ir labākā izvēle ikvienam, kas novērtē modernu dizainu, parocīgu lietošanu, izteiktu drošību un kalpošanu daudzu gadu garumā.
varti-header-2

Garāžu vārti

Paceļami sekciju vārti tiek izgatavoti no “sandwich” tipa sekcijām, kuras ir siltinātas ar poliuretāna putām (siltum-pārvades koeficients: P 0.48 W/m2 K). Vārtu nesošās konstrukcijas: vertikālās un horizontālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites ir cinkotas ar karstās cinkošanas metodi, nodrošinot vārtiem perfektu aizsardzību pret koroziju.

Pieejamās krāsas: Brūna RAL 8014 – 8017; Balta RAL 9002 – 9016; Alumīnija RAL 9006; Pelēka RAL 7016; Zila RAL 5010; Zaļa RAL 6009 – 6005; Sarkana RAL 3000.

Koka imitācija. Lai vārtus pieskaņotu pie logiem, durvīm, vai citai mājas daļai, tos var izgatavot no rūpnieciski ražotiem vārtu paneļiem ar koka imitāciju –zelta ozols, vecais ozols, tumšais ozols, mahagons.

Teritoriju vārti

Bīdāmos vārtus izgatavojam dažādos variantos – tie var būt pildīti ar vertikālām kvadrāt caurulītēm vai sietu. Ir iespējams pielāgot vārtu nesošo konstrukciju koka apdarei. Vārtu konstrukcija izgatavota no rūpnieciski ražotas nesošās konstrukcijas un rullīšu mehānisma. Francijā un Itālijā ražotie cinkotie izejmateriāli nodrošina ilgu kalpošanas mūžu un perfektu vārtu darbību.Bīdāmo vārtu automātikas komplektā ietilpst: motors, vadības bloks, drošības foto elementu komplekts, signāl lampa, 2-kanālu tālvadības pults, antena.Bīdāmo, garāžas un veramo vārtu automātiku vadību iespējams ieprogrammēt uz vienas tālvadības pults.

Veramie teritoriju vārti tiek izstrādāti pēc tās pašas tehnoloģijas, kā bīdāmie vārti. Divviru vārti ir moduļu konstrukcija, kas ļauj izveidot dažādus vārtu dizainus. Piedāvāto vārtu īpatnība ir eņģu (viru) esamība, kuras nodrošina vārtu vieglu darbību, bez lieka trokšņa radīšanas. Vārti var būt aprīkoti ar elektropievadu ar tālvadību un avārijas atbloķētāju gadījumā, ja rodas problēmas ar elektropiegādi.

varti-6

Industriālie vārti

Vārtu paneļu veidi:

  • Riboti – Horizontālu dēlīšu imitācija ar apmetuma vai koka faktūru;
  • Stikloti – Organiskā stikla paketes alumīnija profilu aprāmējumā.

Pieejamie maksimālie šāda tipa vārtu izmēri ir 8m platumā un 6,4m augstumā.

Vārti tiek izgatavoti no “sandwich” tipa sekcijām, kuras ir siltinātas ar poliuretāna putām (siltum-pārvades koeficients: P 0.48 W/m2 K). Vārtu nesošās konstrukcijas: vertikālās un horizontālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites ir cinkotas ar karstās cinkošanas metodi, nodrošinot vārtiem perfektu aizsardzību pret koroziju.

Papildaprīkojums:

  • Vārtu sekcijā iebūvējams taisnstūra veida logs (680mm X 370 mm) ar organiskā stikla paketi;
  • Vārtu atslēga – aprīko vārtus ja nav paredzēta automātika. Nodrošina vārtu slēgšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses;
  • Personāla durvis.
Nosūtīt aģentam ziņojumu