You are currently viewing Kādēļ izvēlēties metāla garāžu pie Domus Angāri?

Kādēļ izvēlēties metāla garāžu pie Domus Angāri?

Kādēļ izvēlēties metāla garāžu pie mums?

Cenas: Piedāvājam dažādām vēlmēm un iespējām atbilstošas cenas. Metāla garāžu cenas nosaka to izmērs un seguma veids. Veidojam pēc iespējas detalizētāku piedāvājumu katram klientam individuāli, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko risinājumu.

Norādītajā cenā iekļauta: piegāde uz Jūsu norādīto adresi, 2 gadu garantija, uz sāniem bīdāmi vārti.

Cenā nav iekļauts: PVN, uz augšu bīdāmi metāla garāžas vārti (pievienoti pēc klienta pieprasījuma, cena – EUR 160), durvis (cena- EUR 100), kā arī montāža. Lai noskaidrotu objekta kopējās izmaksas, iesakam konsultēties ar mūsu zinošajiem speciālistiem, kuriem garāžu projekti un to realizēšana ir sirdslieta.

· Daudzveidīgi izmēri. Piedāvājam dažādām vēlmēm un iespējām atbilstošas cenas. Metāla garāžu cenas nosaka to izmērs un seguma veids. Veidojam pēc iespējas detalizētāku piedāvājumu katram klientam individuāli, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko risinājumu.

· Pielāgošanās klienta vajadzībām. Ņemam vērā klientu vēlmes un izgatavojam garāžu pēc individuāliem mērījumiem. Tas noder gadījumos, kad nepieciešama novietne lielākai tehnikai, piemēram, traktoriem, kā arī nestandarta platībā, kura jāizmanto pēc iespējas praktiskāk.

· Konsultējam, lai palīdzētu rast piemērotāko risinājumu. Garāžas mēdz dēvēt arī par “mazēkām” un pagaidu būvēm, jo tās iespējams viegli salikt un izjaukt. Pirms iegādājies garāžu, der ņemt vērā – ja tās platība nepārsniedz 25 m2 un netiek būvēti pamati, šis objekts ir pirmās grupas būve. Tāpēc arī šajā gadījumā ir nepieciešama saskaņošana ar vietējo būvvaldi, taču šajā situācijā tas notiek vienkāršotā kārtībā, iesniedzot būvvaldē paskaidrojuma rakstu. Lielākām būvēm saskaņošanas kārtība ir sarežģītāka.

· Metāla garāžas kā drošāks risinājums. Daudzi mājokļu īpašnieki garāžās uzglabā vērtīgas lietas, iekārtas, tehniku un aprīkojumu, tādēļ ir svarīgi padomāt arī par to, vai Jūsu īpašums būs drošībā. Izvēloties mūsu izgatavotās metāla garāžas, Jums par šo jautājumu nebūs jāuztraucas.

Kāda izmēra garāžu izvēlēties?· Pazīstamākais garāžu izmērs ir 6m x 6m jeb 36 m2. Šāda lieluma garāžā varēsiet novietot ne tikai vidēja lieluma mašīnu, bet arī izvietot garāžas plauktus, uz kuriem salikt piederumus, instrumentus, aprīkojumu u.c. lietas. · Dažkārt garāžu izmanto kā noliktavu, kur glabāt dārza tehniku, instrumentus, malku utt., tāpēc šādās situācijās pietiks ar ēku, kas mazāka par 18m2.· Lielāku auto novietošanai un/vai dažādu citu priekšmetu uzglabāšanai ieteicams izvēlēties par 18m2 lielāku garāžu.

Aplūko garāžas no Domus Angāri.